עורך דין פלילי בקריות

עו"ד פלילי יפעת כהן
" המזל הגדול היה שבחרנו במשרד של עו"ד יפעת לייצג את אבא שלנו. תודה על היחס, התמיכה, ההכוונה המקצועית, תודה על הדרך המשפטית שכיוונת את אבא שלנו.. אין מספיק מילים להודות לך.... "
לעוד מידע
י' לקוח המשרד
.." כשהגעת אליי לבית מעצר קישון אמרת לי משפט שלעולם לא אשכח והוא "אפילו אם חרב מונפת מעל צווארו של אדם - אל יתייאש מן הרחמים"... במצב הנפשי שלי ובעבירות בהם הגישו לי כתב אישום לא חשבתי שאי פעם אזכה לחייך. בהערכה רבה.."
לעוד מידע

שוד

זנות ותועבה

איומים

תקיפה חמורה

עורך דין פלילי בקריות יפעת כהן עוסק בתחום הפלילי בלבד

הצוות של משרד עו"ד פלילי בקריות יפעת כהן מוסמכים ובקיאים בניהול הליכים פליליים.
אנחנו לא מעגלים פינות ותמיד נייעץ לך במקרה שלך אודות העתיד לבוא ונספק לך הערכה כנה של המצב המשפטי שלך.

כאשר אתה בצרות צרורות עם החוק ואתה זקוק לייצוג רציני זה הזמן להתקשר אלינו או לשלוח דוא"ל, בו תתאר את הבעיה ואנחנו ניצור איתך קשר בהקדם.

חשיבות שכירת שירותי עו"ד פלילי בקריות

שכירת שירותיו של עו"ד פלילי בקריות מחייבת שכירת עורך דין בעל מומחיות ונסיון במשפט פלילי. חשיבות שכירת עו"ד פלילי בקריות שתחום התמחותו הינה פלילי, תועיל בסופו של הליך לחשוד או לנאשם. לצערנו הרב, מידי יום שוכרים חשודים או נאשמים שירותי משרד עו"ד, שאינו בקיא בתחום הפלילי והנזק שנגרם לחשודים או לנאשמים הינו חמור וזאת בשל הדרכה ו/או הכוונה שנעשתה ע"י עורך דין שאינו בקיא בתחום הפלילי.

על השוכר עו"ד פלילי בקריות לדעת ולהפנים שהנזק שייגרם באמצעות ייצוג ע"י משרד עו"ד שאינו בקיא בתחום הפלילי, סיכויי תיקון התוצאה הינו נמוך בהחלט ועדיף היה שאותו חשוד או נאשם לא היה מיוצג כלל, על פני אחר שהיה מיוצג באופן שאינו מקצועי.

עו"ד פלילי בקריות ובכלל הינו עורך דין שעוסק בדיני נפשות, ועו"ד שמכבד את עצמו ואינו בקיא בתחום הפלילי, מוטב יהיה לו אם לא ייצג במסגרת הליך פלילי, לאור העובדה שצבירת נסיון ולמידה על חשבון לקוח כשמדובר בדיני נפשות, עלולה לפגוע בלקוח וזה עלול להישלח לבית הסוהר במסגרת ניהול ההליך הפלילי.

חשיבות מיקום משרדו של עו"ד פלילי בקריות בניהול ההליך הפלילי

בניהול הליך פלילי ישנם מספר קריטריונים, שאינם בשליטת עורך הדין המייצג, למשל מיקומו של בית המשפט, בו הוגש כתב האישום ו/או ניתוב התיק לשופט שאמור יהיה לדון במסגרת התיק הפלילי בעניינו של הנאשם. ייצוג בפני בתי המשפט השונים, מולידים תוצאות שונות בין בית משפט אחד למשנהו, בשל העובדה שכל שופט מתרשם מההליך שהתנהל בעניינו של נאשם בדרך אחרת. כמובן שבתי המשפט כפופים למתחמי ענישה שנקבעו ע"י בתי משפט בדרג בכיר יותר, אך יחד עם כל השיקולים שעל בית המשפט לקחת בחשבון, כל שופט גוזר את דינו של נאשם בהתאם להשקפת עולמו. עו"ד פלילי בקריות למשל, כאשר ייצג נאשם במסגרת הליך פלילי בבית המשפט בקריות, לאור העובדה שרוב התנהלותו ותיקיו, בשל מיקום משרדו, מתנהלת בבית משפט בקריות אז סביר להניח שזה יידע לגלות גמישות ולהתאים את עצמו בהתאם לשופט שבפניו, ע"פ פסיקה המוכרת לו וע"פ השקפת עולמו של אותו שופט שיכריע את ההליך בסופו של יום.

ברור שבאם ינהל את התיק עו"ד פלילי בקריות בבית המשפט בקריות, לזה יהא יתרון בהחלטות קודמות של אותו בית משפט, בעניינים דומים ואף תקדימים שניתנו באותו בית משפט.

לעולם אל תשכור שירותי עו"ד פלילי שהתחייב עבורך לתוצאה מסויימת!!!

זהו כלל חשוב שעל כל חשוד או נאשם להביא בחשבון בטרם ישכור שירותיו של עו"ד פלילי בקריות. אף סניגור פלילי אינו יכול להבטיח תוצאה סופית לנאשם מאחר וישנם פרמטרים משתנים בניהול הליכים פליליים. לכן, המקסימום שיכול עו"ד פלילי בקריות להבטיח, הינו להלחם עבור הלקוח שלו באמצעות עבודה משפטית טובה, באמצעות הכוונה נכונה וכזו שתוליד עבור הלקוח שלו את התוצאה הטובה ביותר עבורו, ומבלי להתחייב לתוצאה מסוימת.

התמחויות משרד עו"ד פלילי  יפעת כהן 

משרד עו"ד פלילי בקריות יפעת כהן, שוכן בקרית מוצקין ועוסק בתחום הפלילי ובעיקר בעבירות רגישות, כגון : אלימות במשפחה, עבירות מין ועוד. 

משרד עו"ד פלילי יפעת כהן מאמין במתן שירות מקצועי, בלתי מתפשר, תוך התווית אסטרטגיית הגנה המשתנה בהתאם לכל הליך והליך תוך שיתוף מלא, ושקיפות מלאה בניהול ההליך. לרוב לקוחות משרד עו"ד פלילי יפעת כהן, הינם אנשים נורמיטיביים שהסתבכו עם החוק לראשונה בחייהם ונחרב עליהם עולמם. אבן היסוד במשרד עו"ד פלילי יפעת כהן הינו מתן שירות, אמינות וניהול ההליך שיועיל בסופו של יום לטובת הלקוח.