עבירות סמים

עורכת דין פלילי - יפעת כהן

עורכת דין פלילי - יפעת כהן

בעלים ומנהלת במשרד עורכי הדין יפעת כהן.

חלק רב מכתבי האישום המוגשים לבית המשפט, עוסקים בעבירות סמים. עבירות סמים שכיחות הן : עבירות של החזקת סמים מסוכנים ושימוש בהם, עבירות של החזקת כמות מסחרית של סמים, עבירות גידול וייצור סמים מסוכנים, עבירות של סחר, אספקה או תיווך ועבירות סחר רחבות היקף הכוללות ייצוא וייבוא סמים.

עבירות סמיםעבירות סמים מקימות עילת מעצר סטטוטורית ומידית לאור פקודת הסמים המסוכנים והפסיקה שעוסקת בתחום זה.

לעיתים רבות נאשמים בעבירות המתויגות כקלות, עתידים להקל ראש בחומרת התיק ולהתנהל מתוך ביטחון שהם עתידים לצאת מהפרשה ללא תיק פלילי. העניין הוא שקלות הראש הזאת, עלולה להיות בעוכרם של אותם נאשמים, וזאת לאור העובדה שללא ייצוג מקצועי , יעיל ואפקטיבי למקרה המדובר, עלול להסתבך התיק ורמת הענישה בו לא תהא תואמת לרמת הציפיות לה ייעדו.

משרד עורכי דין פלילי יפעת כהן ייצג וליווה חשודים ונאשמים בעשרות תיקי סמים בדרגות חומרה שונות החל מהחזקה, גידול וייצור, ייבוא ועד לעבירות של סחר בסמים בכמויות שונות ורחבות.

בהנחה שכתב אישום הוגש בעניינו של נאשם במסגרת עבירות סמים, והנאשם עומד על חפותו עליו לפנות לעו"ד פלילי מנוסה על מנת שזה יאתר כשלים ראיתים בתיק החקירה כך שבסופו של יום, בניהול הוכחות בבית המשפט והוא זה שיחליט אם להרשיעו במסגרת ההליך הפלילי או לא.

בהנחה שישנם ראיות שונות הקושרות את הנאשם לעבירות המיוחסות לו, ינסה עו"ד פלילי לאתר כשלים ראיתים על סמך הידע והניסיון בחומרי החקירה ולהציגם בפני התובעת, בכדי לסגור עסקת טיעון מידתית בהתאם לעבירה שיוחסה לו.
הצגת כשלים ראיתים כמו איתור פגמים בשרשרת הסמים החל מרגע תפיסתם ועד למועד בו הוחזרו ליחידה החוקרת בכדי לשמש מוצג בתיק, נערכת בבדיקה קפדנית של העו"ד הפלילי בחומרי החקירה הכוללים דוחות שוטרים, דוחות מז"פ, חוות דעת לעניין סוג הסם ועוד ובהנחה שאלה קיימים בתיק, גם התובעת תרצה לסיים את התיק בענישה מקלה ולטובת הנאשם כי לא תרצה להעמיד עצמה ולבזות מערכת המשפט.

על כן, כל אדם שנחקר בביצוע עבירות סמים, בכל דרגת חומרה, חייב להתייעץ עם עורך דין פלילי המומחה בתחום הסמים וזאת בכדי לייעל את ההליך, לקמט את הנזק ע"פ הדרכה נכונה ויעילה בכדי לקבל תוצאה טובה והוגנת לטובתו.

משרד עו"ד יפעת כהן מלווה חשודים, נאשמים בעבירות סמים לחקירה במשטרה, בהליך המעצר, ומאמין שכאשר נאשם מואשם בעבירת סמים ואכן קיימת אצלו בעיית סמים הדרך הנכונה והיעילה הינה שיקום של הנאשם במסגרות טיפול ושיקום הקיימות במסגרת שירות המבחן ו/או במסגרות פרטיות, מאחר ורק לאחר שנאשם שולב במסגרת שיקומית, עבר טיפול ועלה על דרך המלך ובשילוב פרמטרים נוספים יוכל בית המשפט להתחשב בו ולגזור את דינו בהתאם לענישה יעילה נכונה והוגנת צופת פני עתיד.

משרד עו"ד יפעת כהן ליווה עשרות חשודים ונאשמים הן במסגרת המעצר והן במסגרת ההליך הפלילי בעבירות סמים ובהתאם לכל תיק ותיק התווה דרך משפטית או שיקומית שהביאה בסופו של יום לתוצאה ייחודית וטובה שהפחיתה באופן משמעותי מחומרת העונש, כשבפועל טובת הלקוח עומדת לנגד עיניו.

עורכת דין פלילי - יפעת כהן

עורכת דין פלילי - יפעת כהן

בעלים ומנהלת במשרד עורכי הדין יפעת כהן.

מוזמנים לשתף את המידע

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פרטי התקשרות

פירמת עורכי דין פלילית - יפעת כהן

סניף חיפה: אח״י אילת 15
סניף תל אביב: בניין ב.ס.ר 3,  קומה 23

בואו נדבר

התחילו שיחה בווטצאפ
1
היי. איך אוכל לעזור לכם? (מענה אנושי)