הבהרה משפטית

עורכת דין פלילי - יפעת כהן

עורכת דין פלילי - יפעת כהן

בעלים ומנהלת במשרד עורכי הדין יפעת כהן.

אין לראות במידע הנמסר באתר זה ייעוץ משפטי, והוא אינו מהווה תחליף לו.

אין לראות במידע באתר משום ייעוץ משפטי אלא בגדר סקירה כללית בלבד, החומרים הכלולים בו אינם מהווים ייעוץ משפטי כזה או אחר ואין לעשות בהם שימוש כזה. המידע הכלול באתר זה אינו מתייחס למקרה ספיציפי ואינו בבחינת חוות דעת. ייתכן שהמידע המופיע באתר אינו מלא או מדוייק. שאלות משפטיות הן על פי רוב מורכבות ודורשות התייחסות ספיציפית לכל נושא בנפרד.

הפועל על-פי המידע שבאתר ו/או בהתאם לחומרים המשפטיים בו עושה כן על אחריותו בלבד, ולא תקום לו כל טענה כלפי משרד עו"ד פלילי יפעת כהן ו/או מי מטעמו. על המחליט לפעול על בסיס מידע שבאתר, חלה האחריות המלאה והבלעדית לפעולותיו ותוצאותיהם.

החומרים הכלולים באתר זה הינם מידע כללי בלבד, אינם מהווים ייעוץ משפטי או אחר ואין לעשות בהם שימוש כזה. המידע הכלול באתר זה אינו מתייחס למקרה ספציפי ואינו בבחינת חוות דעת. משום שהאתר הינו למטרות מידע כללי בלבד, יתכן שהמידע המופיע באתר אינו מעודכן, מלא או מדויק. שאלות משפטיות הן על פי רוב מורכבות ודורשות התייחסות ספציפית לכל נושא בנפרד. על כן, אין להתבסס על המידע המופיע באתר זה ללא קבלת ייעוץ מקצועי מעורך דין או מומחה אחר.

זכויות היוצרים בכל החומרים המופיעים באתר זה, לרבות טקסט, תמונות, מאמרים, תצורות מסכים וכל חומר אחר המופיע באתר זה ("החומרים") שייכות למשרד עו"ד יפעת כהן ו/או לצדדים שלישיים. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, להוריד, להציג, להעביר או לעשות כל שימוש אחר בחומרים, בכל צורה שהיא, ללא רשות מראש ובכתב של משרד עו"ד יפעת כהן ו/או של בעל זכויות היוצרים.

אתר זה כולל קישורים לאתרים אחרים, לרבות כאלה המופעלים ומנוהלים על ידי צדדים שלישיים. משרד עו"ד יפעת כהן אינו אחראי בשום אופן לתוכן אתרים אלה ו/או לקישורים, ואינו ממליץ או מאשר את השימוש בהם.

עורכת דין פלילי - יפעת כהן

עורכת דין פלילי - יפעת כהן

בעלים ומנהלת במשרד עורכי הדין יפעת כהן.

מוזמנים לשתף את המידע

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פרטי התקשרות

פירמת עורכי דין פלילית - יפעת כהן

סניף חיפה: אח״י אילת 15
סניף תל אביב: בניין ב.ס.ר 3,  קומה 23

בואו נדבר

התחילו שיחה בווטצאפ
1
היי. איך אוכל לעזור לכם? (מענה אנושי)